форум девушек женский форум
Регистрация Справка Пользователи Календарь Все разделы прочитаны

Вернуться   Женский форум. Форум для девушек. > Дом и семья. Дети. > Роды, беременность, аборты > Будущие мамы

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 04.04.2010, 21:36   #1
Ford Parker
Гость
 
Сообщений: n/a
Оберег от выкидыша

При угрожающем состоянии читают на тёплое молоко и пьют
Пресвятая Богородица, укрепи.
Звезда на небе, вода в реке, плод крепок во мне.
Во имя Отца и Сына и Святого Духа. Аминь.
  Ответить с цитированием
Старый 04.04.2010, 21:36   #2
Maude Ford
Гость
 
Сообщений: n/a
Чтобы беременным избежать ушибов и ранений

Если беременная женщина прочтёт этот оберег на молодой месяц, то за то время, что она носит ребёнка, с ней ничего не случится
Матушка-заступница,
Заступи за мой живот,
за моё дитя,
Спаси, сохрани и оборони меня
Во имя Отца и Сына
И Святого Духа. Аминь.
  Ответить с цитированием
Старый 04.04.2010, 21:36   #3
Manny Kinn
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Молитвы для беременных
Сохранить беременность


Если есть угроза выкидыша, этот заговор поможет укрепиться. Говорите на воду и пусть больная несколько глоточков за сутки выпьет.
Матушка Богородица, заступница матерей, выйди из небесных дверей, укрепи рабу Божью (имя), плод чрева и чрев плода. Аминь.
  Ответить с цитированием
Старый 04.04.2010, 21:37   #4
Doris Schutt
Гость
 
Сообщений: n/a
Чтобы роды были легкими

Если роженица, заходя в роддом, наступит на порог правой ногой, а левой будет дверь открывать и при этом скажет:
Троеручица Святая,
Божья Матерь дорогая,
Тремя ручками мое тело укрой.
Пошли мне плод дорогой.
Слава Отцу и Сыну и Святому Духу. Аминь.

В таком случае роды будут лёгкими, а ребёнок будет здоровеньким и умненьким.
  Ответить с цитированием
Старый 04.04.2010, 21:37   #5
Amber Green
Гость
 
Сообщений: n/a
Чтобы ребёнок пуповиной не обвился

Беременная женщина не должна вязать и шить, дитя может обвиться пуповиной. Если такое случилось, бросьте клубок шерсти на пересечении двух дорог и скажите:
На тебе, нечистый, клубок
себе на рог,
а ко мне не ходи на порог. Аминь.
  Ответить с цитированием
Старый 09.10.2010, 20:24   #6
Gladys C. Hughes
Гость
 
Сообщений: n/a
Да это не молитвы, а заговоры и приметы. В церковь ходить надо, исповедоваться и причащаться, в лавке церковной молитвослов приобрести с молитвами для беременных и иконку Божьей Матери феодоровскую или Помощницу в родах(так и называется). И молиться каждый день, да воду святую пить, вот это дело. А всё что ниже написали, белиберда приметы какие-то и заговоры языческие с молитвами перемешали, вот только одно с другим не живёт, грех это, ересь полная.
  Ответить с цитированием
Старый 10.11.2010, 15:18   #7
Нежность
Местный
 
Аватар для Нежность
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 3,430
Спасибо: 0
Нежность презирают в этих краях
МОЛИТОВНЕ ЗІТХАННЯ ЖІНКИ ХРИСТИЯНКИ, КОЛИ ВОНА ЧЕКАЄ ДИТИНИ
О, Преславна Мати Божа! Змилуйся наді мною, бідною рабою Твоєю, і прийди мені на допомогу в час моїх недуг і небезпек, з якими народжують дітей усі бідні Євині дочки. Згадай, о Благословенна в жонах, з якою радістю й любов'ю Ти поспішала в Нагірню сторону відвідати родичку Твою Єлизавету, коли вона сподівалась дитини, і як чудесно позначилося благодатне відвідання Твоє на матері й дитині. З невимовного благосердя Твого дай і мені, негідній рабі Твоїй, щасливо дочекатися дитини. Даруй мені цю милість, щоб дитина, яка зараз перебуває під моїм серцем, прийшовши до пам'яті, з радістю, подібно до святого немовляти Іоана, поклонялася Божественному Господеві Спасителеві, що з любові до нас грішних не погордував і Сам бути Дитиною. Невимовна радість, якою переповнялося непорочне серце Твоє при погляді на новонародженого Твого Сина і Господа, нехай усолодить скорботу, що чекає мене серед недуг народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай врятує мене від смерті в час розродження і нехай прилучить плід утроби моєї до числа обранців Божих. Вислухай, Преславна Царице Небесна, смиренне благання моє і зглянься на мене, бідну грішницю, оком ласки Твоєї, не посороми моєї надії на Твоє велике милосердя і осіни мене, Помічнице християн, Зцілителько хворих, Твоїм материнським покровом у час моїх мук і хвороб, щоб сподобилась і я відчути на собі, що Ти – Мати милосердя, і щоб я завжди прославляла Твою ласку, яка ніколи не відкидає молитви бідних і визволяє всіх, що звертаються до Тебе в час скорботи й хвороби. Амінь.
__________________
Не когда не спрашивайте человека, за что он вас любит:стоит ему над этим задуматься, как может оказаться, что любить вас не зачто.
Нежность вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.11.2010, 12:31   #8
Нежность
Местный
 
Аватар для Нежность
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 3,430
Спасибо: 0
Нежность презирают в этих краях
МОЛИТВА НА БЛАГОСЛОВЕННЯ ВАГІТНИХ ЖІНОК
Господи Боже наш, Створителю всіля¬кого життя! Ти з допомогокь вятого Духа підготував Преславну Діву Марію на гідне помешкання для свого Сина. Ти наповнив Святим Духом Івана Хрестителя і наказав йому радіти в лоні матері його. Поглянь на цих жінок, які просять Твого Благословення для себе і своїх дітей. Наповни їх глибокою радістю, бо на їхніх очах звершується чудо початку нового життя. Прийми гаряче прагнення тих, хто покірно Тебе благає зберегти їхнє потомство, яке Ти покликав до існування. Нехай з Твоєю допомогою їхні діти щасливо побачать світло дня й сподобляться Благодаті Святого Хрещення. Нехай вони завжди вірно служать Тобі й досягнуть вічного життя на Небі. Амінь.
__________________
Не когда не спрашивайте человека, за что он вас любит:стоит ему над этим задуматься, как может оказаться, что любить вас не зачто.
Нежность вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.11.2010, 12:32   #9
Нежность
Местный
 
Аватар для Нежность
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 3,430
Спасибо: 0
Нежность презирают в этих краях
МОЛИТВА ЖІНКИ ПРИ НАДІЇ ПРО ЗАСТУПНИЦТВО СВЯТОГО ГЕРАРДА
Предвічний і Всемогутній Боже, Ти через дії Святого Духа підготував тіло й душу Преславної Діви Марії, Божої Матері, нагідну оселю для Твого Сина, і Ти через того ж Святого Духа освятив Івана Хрестителя ще перед його народженням. Вислухай прохання покірної слуги Твоєї, яка молить Тебе, через заступництво святого Герарда, Твого вірного бЛуги, оберігай мене від небезпек материнства й захисти перед злим духом ніжний плід, якого Ти сподобив мені уділити, та дозволь, щоб через Твоє Благословення він міг прийняти Святе Хрещення. Дозволь також, щоб після завершення побожного християнського життя на землі я та моя дитина отримали вічне блаженство в Небі. Амінь.
__________________
Не когда не спрашивайте человека, за что он вас любит:стоит ему над этим задуматься, как может оказаться, что любить вас не зачто.
Нежность вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.01.2011, 10:51   #10
Fifi
Гость
 
Сообщений: n/a
Всемогущий и благий Господь!
  Ответить с цитированием
Ответ

Метки
нет

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT, время: 20:19.

Форум для женщин. Молодёжный форум девушек